top of page

Danas igra Plava Makinja

Neretvanski EL Clasico u kup utakmici – SVI na Podvornicu!

Sa Bubalom na goste iz Metkovića

Voljom ždrijeba i na radost svih ljubitelja ove plemenite igre danas na našem terenu gledati ćemo još jednu zanimljivu utakmicu protiv naših rivala iz Metkovića.

Kup utakmica u kojoj ukoliko bude neriješen ishod o pobjedniku će odlučiti jedanaesterci tako da nas očekuje maksimalno zanimljivo popodne u Opuzenu.

Što se tiče naše ekipe u momčad se vraća Bubalo naš prvi golgeter ali i kapetan Deak koji nije igrao protiv RNK Splita-a. Nemamo ozlijeđenih igrača osim Čolaka i svi su spremni i jedva čekaju početak utakmice.

U najavi je dolazak velikog broja navijača Neretve koji dugo čekaju na pobjedu nad našom ekipom i s obzirom na posljednju utakmicu u Metkoviću u kojoj smo slavili i gdje je bilo napeto sve do posljednjeg sučevog zvižduka nema razloga da tako ne bude i ovoga puta.

Pozivamo sve nogometne sladokusce danas u 15h na Podvornicu!

Sudac utakmice Luka Liković kojem želimo dobro suđenje pa neka pobjedi bolja momčad.

5 views0 comments

Kommentare


bottom of page