top of page

Hajduk šalje tri igrača na posudbu u Opuzen!

Trojica Hajdukovih mladih igrača, vratar Vice Baždarić, veznjak Mario Popić i napadač Nikson Memaj, dolaze na posudbu u redove naš klub. To je dogovor Uprava klubova koji imaju potpisanu suradnju. Upravo je naglasak na pružanju šansi za igranje u seniorskom nogometu kroz naš klub.

S veseljem ćemo dočekati ova tri igrača i jedva čekamo da zaigraju u dresu Plave Makinje.

Iz Splita su poručili:“ Hajduk i Neretvanac imaju potpisan partnerski ugovor, klubovi odlično surađuju te je struka Bijelih procijenila kako će mladi igrači u Opuzenu imati sve potrebne uvjete za nogometni razvoj u seniorskom uzrastu. „

Baždarić, Popić i Memaj posuđeni su našem klubu do kraja aktualne sezone.

16 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page