Hajduk šalje tri igrača na posudbu u Opuzen!

Trojica Hajdukovih mladih igrača, vratar Vice Baždarić, veznjak Mario Popić i napadač Nikson Memaj, dolaze na posudbu u redove naš klub. To je dogovor Uprava klubova koji imaju potpisanu suradnju. Upravo je naglasak na pružanju šansi za igranje u seniorskom nogometu kroz naš klub.

S veseljem ćemo dočekati ova tri igrača i jedva čekamo da zaigraju u dresu Plave Makinje.

Iz Splita su poručili:“ Hajduk i Neretvanac imaju potpisan partnerski ugovor, klubovi odlično surađuju te je struka Bijelih procijenila kako će mladi igrači u Opuzenu imati sve potrebne uvjete za nogometni razvoj u seniorskom uzrastu. „

Baždarić, Popić i Memaj posuđeni su našem klubu do kraja aktualne sezone.

13 views0 comments

Recent Posts

See All

ANCONA OPUZEN

BIMAL OPUZEN

POLJOTEHNA

1.png
2.png
4.png
5.png
as zabac.png
3.png

„AKO MENE MLADA NESTANE NERETVANAC MAJKO OSTAJE“