top of page

Još jedan derbi pred Plavima, sutra na noge RNK Splitu

Naša ekipa puna samopouzdanja i elana ide na noge odličnoj i vrlo iskusnoj ekipi RNK Splita. Idemo se nadigravati i odigrati za gol više u još jednom derbiju 3.HNL jug u sklopu 27.kola.


Domaćini su na polusezoni doveli dosta iskusnih igrača i dalje imaju namjeru i ambiciju za plasmanom u 2.hnl što u svim najavama i nagovještavaju. Čekaju nas sa dvije uzastopne pobjede na svome kontu gdje su identičnim rezultatom svladali NK GOŠK kod kuće i u posljednjem kolu NK Uraniu u gostima. Iako imamo 7 bodova prednosti ispred njih na tablici i utakmicu manje uloga favorita definitivno je na strani Splićana.


Trupe trenera Prolete bez kartoniranih i suspendiranih igrača ide na put u Split. Vjerujemo da ćemo biti učinkoviti i na ovome gostovanju ali moramo voditi računa da je naš domaćin primio samo 3 zgoditka u posljednjih 5 kola što dovoljno govori kako ćemo morati biti jako skoncentrirani prilikom realizacije. Povratkom Popića i Bačića dobili smo na širini igračkoga kadra i biti će jako zanimljivo vidjeti za kojih 11 igrača će se odlučiti naš strateg.

Nadamo se u dobroj igri naše ekipe i ostanak u samome vrhu.


Sretno i hrabro Plavi!26 views0 comments

Recent Posts

See All

Commenti


bottom of page