Neretvanac se plasirao u finale kupa NC Neretva!

Polufinale kupa nam je danas donijelo utakmicu u Kominu koje je uvijek bilo zahtjevno gostovanje. Uspješno prevladana prepreka rezultatom 4:0 (0:0) i igrati ćemo u finalu kupa sa boljim iz susreta Jadran Ploče/ONK Metković. Današnji susret donio nam je tvrdo prvo poluvrijeme sa par šansi sa naše strane ali nismo bili precizni. Drugo poluvrijeme naša bolja igra rezultira sa četiri pogotka u mreži domaćina. Utakmicu smo mirno priveli kraju, a priliku su dobili i mlađi igrači da se pokažu treneru Vučiću. Sljedeći jako bitan susret igramo u subotu u 15:30h kod kuće, a protivnik će nam biti momčad Croatie iz Zmijavaca koja je danas u kup utakmici svladala Uskoka u Klisu. Podrška navijača više nego potrebna! #svinaPodvornicu