Pljesak Podvornice za odličnu predstavu Plavih

Sunčan dan i vrlo bitna utakmica za našu ekipu izmamio je lijepu brojku gledatelja na današnju utakmicu. Imalo se šta vidjeti - debi Sušca i Bubala u prvoj domaćoj utakmici ali i debi trenera Prolete na Podvornici. Odlično smo otvorili utakmicu - ne pogotkom ali čvrstim pristupom, odličnim skokom i sve one "ničije" lopte naša vezna linija je osvajala i s tim smo dobili nadmoć u sredini terena. Par prilika nismo iskoristili ali se osjećao pogodak u zraku - i to se dogodilo sredinom prvog poluvremena kada danas odlični Nikola Marić jednu ničiju loptu odnosi na lijevu stranu i rješava se dva gostujuća igrača i šutira, a iz drugog plana se Bubalo samo naklonio i vodimo 1:0! Igrala se 36. minuta kada se dogodio najljepši trenutak utakmice kada se jedna odbijena lopta našla u nogama Nikole Marića koji odapinje sa nekih 20ak metara i para mrežu gostujućeg golmana. Veliko veselje navijača i pljesak za Marića, ali i veliki pljesak za cijelu ekipu na kraju prvoga poluvremena. Sa sigurnih 2:0 se otišlo na pauzu. Drugi dio je ušao Babić umjesto Marušića i upravo su on i Bubalo bili pred golom gostiju u 69.minuti kada je Bubalo lukavo nadmudrio gostujuću obranu i vratara i postiže svoj drugi pogodak za 3:0. U 80.minuti u igru je ušao i mladi Tutavac koji je još uvijek kadet, ušao je umjesto Mihaljevića. Domaći igrač i velika nada kluba. Bilo je prilika na obje strane do kraja utakmice ali ostalo je 3:0. Pljesak i ovacije za igrače ali i naklon treneru Proleti koji je uspio razbuditi ekipu u vrlo kratkom vremenu. Nakon utakmice Uprava kluba počastila je sve navijače koji su stigli na današnju utakmicu roštiljem kao i gostujuću momčad. Lijepo je danas bilo na Podvornici. Sljedeće kolo idemo u Zadar, a nakon toga imamo dvije domaće utakmice. Sastav: Susac, Deak, Grbesic, Čolak, Proleta, Medak,S.Maric, Mihaljević (80. Tutavac), Marušić(46.Babić), N.Maric (55. Simeunović), Bubalo Klupa: Butigan, Jelavic, Babic, Simeunovic, M.Jelavic, Tutavac, Kvesic.

Nedostajao je Brekalo (kartoni), Kozina (oporavlja se nakon ozljede).