Odlična predstava Plavih za nova tri boda!

Danas je na Podvornici odigrana vrlo dobra utakmica gdje smo slavili rezultatom 2:0 kasnim golovima Vasilja i Babića. Prvo poluvrijeme je započelo uz veliku kišu ali i bez nekih velikih prigoda na samom startu utakmice. Loša vijest sa početka je ozljeda kapetana Deaka nakon sudara sa Ucheom. Izašao je naš kapetan, a ušao Ante Babić koji je radio velike probleme gostujućoj obrani. Najveća prigoda naših je bila oko 30. minute kada baš Babić centrira i pogađa Vasilja u trepavicu koji pogađa prečku - a nakon odbijene lopte Odak sam kao duh na 2-3 metra prebacuje gol gostiju iz Baške. Prijetili su i gosti ali na odmor se otišlo sa rezultatom 0:0. Dinamična igra sa obje strane nastavila se i u drugom poluvremenu. Plavi puno bolje ulaze u nastavak gdje Memaj u par navrata odlično prolazi ali gosti odlično blokiraju. Raspoloženi Babić ubacuje u par navrata ali gosti spretno čiste i drže rezultat aktivnim i prijete iz kontre i jedna takva u 62. minuti ali za malo neprecizni. Kako vrijeme odmiče sve smo opasniji i gol "visi" u zraku. Plavi stišću sa oba boka koji su danas bili više nogo dobri ali i spretni jer  iz jednog brzo izvedenog auta na desnoj strani u 85. minuti Jelavić dobiva odličnu loptu i probija do same gol linije i ubacuje povratnu loptu na peterac gdje Vasilj lukavo poentira! Zasluženih 1:0! Tu nismo stali i nismo se povukli već smo goste držali na njihovih 25 metara od gola i ponovno prijetimo preko bokova kao i u 88. minuti kada vrlo dobro kombiniraju Čolak, Mašić i Memaj kada našeg hitrog napadača jedan od stopera gostiju ruši za 11m. Siguran izvođač Ante Babić. 2:0! Dobra partija naše ekipe ali bilo bi nepošteno kada ne bi spomenuli potez Čolaka pred sam kraj susreta kada je nogometnom bravurom prebacio gostujućeg napadača i izmamio ovacije navijača na Podvornici. Sljedeći susret igramo protiv Uskoka u gostima. #SamoPlavaMakinja