Plavi odlični na gostovanju u Vodicama

Nova pobjeda je iza nas u susretu sa NK vodicama gdje smo pokazali svoju snagu i vrlo dobru kombinatoriku te apsolutno zasluženo slavili u susretu 28.kola 3.HNL jug što je ujedno jedina gostujuća pobjeda odigranih utakmica ove subote. Imamo i novoga prvaka NK Zagoru kojima prije svega čestitamo na tituli prvaka!

#NKVodice vs #NKNeretvanac (0:1) 1:3 Vučković, Galić, Kolobara

Sastav: Bačić (v), Kolobara, Pandža, Batinović (58. Šetka), Krešić, Popić (74. Šetka), Vučković (90. J.Blažević), Alyson, Sesar, Franić, Galić.

Klupa: Blažević (v), Krešić, Blažević, Beriša, Šetka.

Trener: Ante Volarević

U susret smo ušli bez dva glavna člana obrane drugog dijela prvenstva našega Deaka i Taslaka ali to se nije puno osjetilo jer smo timskom igrom nadoknadili izostanke i domaćinima od prve minute zadavali velike probleme. Na prvi gol se čekalo sve do samoga kraja prvoga dijela kada zasluženo vodimo golom napadača Vučkovića koji je poentirao u 38.minuti.

Drugi dio naši i dalje vrlo dobri u jednoj otvorenoj utakmici, a vodstvo smo povećali preko Galića u 51.kada je semafor pokazao 0:2! Nakon samo par minuta najstroža kazna za domaćine koji preko Celića smanjuju na 1:2. Brojčanu prednost smo stekli u posljednjih 30 minuta kada domaći golman radi igranja rukom van 16m zarađuje isključenje od strane suca Buzova.

Do kraja još jedan naš pogodak u 89.minuti kada je strijelac bio Kolobara. Sve u svemu još jedna odlična predstava naše momčadi i kući se vraćamo sa tri boda.

Čestitke svim igračima te našem treneru Volareviću na pobjedi. Također još jedna zanimljiva utakmica je pred nama kada u posljednjem domaćem susretu sljedeću subotu na Podvornici dočekujemo prvake lige momčad NK Zagore.