top of page

Plavi pali na Podvornici uz mnoštvo promašaja!

#NKNeretvanac : #NKSloga (0:2) 2:3 Mihaljević, Brekalo Utakmica sa velikim brojem prigoda pored golom gostiju, uz veliki posjed lopte i promašeni jedanaesterac u prvome poluvremenu od strane naše ekipe (Babić), dvije stative. Situacija je malo nezgodna kada pogledamo ljestvicu ali "na muci se poznaju junaci" i vjerujemo da će se naša ekipa vrlo brzo dići na tablici. Na sinoćnjoj zajedničkoj večeri Uprava kluba izrazila je PUNU podršku našemu treneru Marinu Oršuliću i njegovim pomoćnicima Tošiću i Terkešu. Dobar rad kad-tad će doći na vidjelo u obliku rezultata. Prvo poluvrijeme dominacija naših sve do 35. minute kada gosti u samo dvije minute dolaze do 0:2, i još promašujemo penal krajem prvoga dijela. Drugi dio nastavili smo u istom ritmu - velikom željom za preokretom. Dolazimo do 2:2 preko Mihaljevića i Brekala, a semafor je pokazao još 20 minuta igra ali gosti zabijaju za 2:3 ali i nakon toga smo vrlo lako dolazili do šanse ali nismo uspjeli do bod(ova). Čestitke gostima na pobjedi i možemo reći jedna stvarno fer ekipa i prava družina. Sretno u daljnjem tijeku prvenstva! I nakon poraza vjerujemo u ovu momčad i nadamo se dobrim vijestima već sa sljedećega gostovanja koje je u Blatu protiv Zmaja.


6 views0 comments

Comments


bottom of page