top of page

Plavi pali u Ivanbegovini u 90+5

Iako smo imali vodstvo sve do 87. minute nismo uspjeli vratiti se u Opuzen neporaženi i domaćini slave veliku pobjedu.

NKKamen vs NKNeretvanac 2:1 (0:1) 7.min Deak

Sastav: Šutalo(v), Čolak, Deak (C), Džidic, Taslak, Stojčević, Kotetski (83.min Jelavić), Mihaljević (80.min Krešić), Popić, Lukic, Marušić .

Klupa: Dropuljic, Herceg, Alves Bruno, Krešić, Kesina, Bubalo, Kvesic.

U utakmicu smo odlično ušli gdje smo već u 7. Minuti poveli sa 1:0, i to nakon kornera. Odlično je nabacio Popić u 16 domaćina i tu se najbolje snašao naš kapetan Deak koji glavom zabija za 1:0. Bilo je šansi za promjenu rezultata ali sa minimalnim vodstvom se otišlo na odmor.

Drugi dio domaćin je odmah u startu pokušao stisnuti našu momčad ali bezuspješno. Najbolju priliku za nas ne koristi Popić koji nije uspio nadmudriti domaćega vratara.

Mirna utakmica sve do samoga kraja do zadnjih 10ak minuta kada su domaćini stigli izjednačiti na 1:1 nakon kornera. Uskoro ostajemo sa igračem manje nakon crvenog kartona Marušiću, a

dolazi do potpunoga preokreta duboko u 5.minuti sudačke nadoknade.

Trenutno smo na 5.mjestu najboljih trećeligaša sa 17 osvojenih bodova.

Mlada smo ekipa i vjerujemo da ćemo pokazati već sljedeće kolo dobru igru u derbiju protiv

koji nam dolazi na Podvornicu već u srijedu. Nažalost utakmica će se odigrati bez gledatelja i u toj utakmici biti ćemo lišeni usluga Mihaljevića ali i Marušića zbog kartona.