top of page

Plavi pozivaju navijače na Podvornicu!

Dvije gostujuće utakmice s koje smo se vratili neporaženi i ako tome dodamo prolaz u finale kupa kao šlag na tortu došla bi nam pobjeda protiv vrlo neugodne Croatie. To neće biti niti malo lako jer će to biti već četvrti susret u dva tjedan za našu ekipu. Ono što može veseliti trenera Vučića i njegove pomoćnike je zalaganje cijele ekipe na utakmicama ali i na treninzima ovaj tjedan. Pobjeda bi vrijedila zlata i bila bi veliki vjetar u leđa za susrete koji su pred našom ekipom. Također ovo će biti i premijerni nastup na domaćem terenu pojačanja iz Nigerije koji su već pokazali da će dobro doći našoj ekipi. Momčad će istrčati na Podvornicu bez kartoniranih Deaka, Grbešića, Jelavića i Odaka protiv odličnih gostiju koji su predali i licencu za drugu ligu. Susret iznimne važnosti i tu su nam navijači prijeko potrebni i pozivamo ih u što većem broju u subotu na Podvornicu. Utakmica počinje u 15:30h, a susret će suditi Drago Mikulić. #sretnoPlavi
3 views0 comments

コメント


bottom of page