top of page

Plavi remizirali sa Hrvacama uz povratak kapetana Deaka!

Iako je naša ekipa nakon ovoga kola postala treća najuspješnija ekipa što se tiče postizanja zgoditaka u protivničku mrežu ipak nismo uspjeli doći do prve pobjede. Meč smo otvorili vrlo dobro uz tri odlične prigode ali gosti su imali sreće ali se i iskazao i protivnički vratar Guć. Jedna nepotrebna izgubljena lopta na sredini terena otvorila je šansu gostima kada u jednom duelu na vrhu naših 16m B.Proleta u duelu odnosi loptu ispred gostujućeg napadača i dok su gosti na očigled pokazivali na korner sudac Žilić pokazuje na 11m i to je 0:1 na Podvornici. Nakon gola ponovno stišćemo goste koji kapituliraju u 22. minuti kada se naš napadač Simenunović najbolje snalazi na prekidu i vraća stvar na početak. Do kraja poluvremena se u par intervencija ponovno istakao Guć. Drugi dio vrlo brzo dolazimo u vodstvo kada Medak upošljava Brekala koji para mrežu za veliko slavlje naših navijača. Gosti poravnavaju na 2:2 nakon kornera i što je konačan rezultata ovoga vrlo napetog dvoboja kako na terenu tako i na tribinama. Do kraja ponovno mnoštvo naših šansi ali nismo uspjeli doći do tri boda. Iako nemamo još pobjedu na našem kontu veseli povratak Dina Deaka i uz Bornu Proletu koji je stasao u odličnog obrambenog igrača i što je jako bitno sada imamo dva domaća igrača, prava Opuzenca kao nositelja obrane Plave Makinje. Nadamo se da će se vrlo brzo uigrati i da ćemo sa Dinom učvrsnuti obrambeni red. Sljedeće kolo u Pločama veliki derbi gdje pravo natupa stječe i Bubalo koji koristi i najmanje šanse za postići zgoditak, a možda je i prilika za debi Sušca na golu naše ekipe. (Kozin se još nije oporavio). SVI U PLOČE! Jučerašnja utakmica pokazala je da se Neretvanac voli i da su navijači cijelo vrijeme bili uz ekipu i odlično je podržavali kako na početku tako i na samom kraju nakon sučeva zvižduka. S obzirom na veliku podršku Uprava kluba je odlučila osigurati besplatnu ulaznicu za sve naše navijače u Pločama u sljedeću subotu (*za sve koji dođu u obilježju Plave Makinje)! #SamoPlavaMakinja #SviUPloče


6 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page