Pomlađeni Plavi izbacili Uskok u igri za prvaka!

Danas smo na Klisu vidjeli jednu dopadljivu utakmicu sa puno preokreta koja je završila neriješenim rezultatom 2:2 ali smo vrlo lako mogli kući i sa punim plijenom. Iako smo danas bili dosta pomlađeni susret smo otvorili vrlo dobro i poveli smo golom Jelavića već u 9.minuti susreta. Domaćin vrlo brzo izjednačava rezultat preko Teklića samo minutu kasnije. Igralo se dosta otvoreno pa su i jedni i drugi mogli postići još koji gol u prvom poluvremenu. Sa rezultatom 1:1 se odlazi na odmor. Drugi dio susreta naš današnji kapetan Ante Babić stvara velike probleme domaćinima ali ipak je Uskok taj koji je došao u vodstvo preko Žižića u 59.minuti susreta. Trener Vučić nakon toga gola radi par izmjena gdje dobivamo na tečnosti u igri i prijetimo vratima domaćih. Nagrada za sav trud i htijenje dolazi u sudačkoj nadoknadi kada Mašić pogađa za konačni rezultat 2:2. Veliko veselje naših! Hvala Klišanima na fer utakmici sve do nekih sljedećih susreta. Sastav: Baždarić, Čolak (75. Kvesić) , Puljić, Babić (C), Zovko, Vrljičak (57.Odak), Krtalić, Jelavić (70. Popić), Mašić, Bubalo i Memaj.

Klupa: Popović, Popić, Odak, Grbešić, Kvesić i M.Jelavić Naredno kolo nam donosi Kamen kod kuće i ta utakmica će biti ujedno i posljednje kolo ove natjecateljske sezone. Nakon današnjeg kola poznata je prva ekipa koja će napustiti društvo najboljih trećeligaša samoga juga, a to je Imotski. #SamoPlavaMakinja