top of page

Poraz od Zmaja!

Plavi su sa velikom dozom optimizma dočekali nastavak prvenstva i prvu domaću utakmicu protiv gostiju sa Korčule. Gledatelji se nisu ni smjestili na svoja mjesta Zmaj je već vodio sa 2:0 i to eurogolom Marića dojučerašnjeg igrača naše momčadi i iz kontre Marinovića, a igrala se tek 5.minuta susreta!

Loš ulazak u utakmicu i šok ranim vodstvom gostiju sputavao je naše igrače što gosti iskorištavaju još jednim pogotkom preko Klarića.

Dvije izmjene već u prvom poluvremenu kada trener Vučić vadi Memaja i Krtalića i ubacuje u igru Mihaljevića i Babića rezultira smanjenjem rezultata 1:3 kada je MihaljeviĆ lijepo prošao i uposlio Zovku.

Drugo poluvrijeme napadamo ali nismo uspjeli zatresti mrežu gostujućeg vratara sve do 83. minute kada Vasilj nakon prekida postavlja konačan rezultat na 2:3.

Do kraja par šansi ali nažalost nismo uspjeli doći do nerješenog rezultata.

Sljedeću utakmicu igramo sredinom tjedna kada se ide u Hrvace god istoimenog domaćina gdje se igra zaostala utakmica 16.kola.