Preokret Splita nakon nestvarnih promašaja Plave Makinje!


Odličan ulazak u utakmicu naše ekipe i dobrom igrom stvaramo šansu za Marića i Marušića u samo razmaku od par minuta ali iako su bili neometani promašuju, velika šteta za naše. Domaćin kao da je iznenađen našom dobrom igrom te stvaramo novu priliku 1 na 1 kada se Mihaljević našao sa vratarom domaćih oči u oči ali i on ne pogađa. Odlično ga je uposlio Marić. Redaju se prilike naših i dalje ali sve do 35 minute kada se ponovno u šansi našao Marić ali nije pogodio ali iz kornera Medić pogađa za zasluženih 1:0 naše ekipe. Nismo stali i opasno prijetimo sa svih strana ali promašujemo doslovno - nemoguće šanse. Pribojavali smo se da domaćin ne izjednači ali konstantnim napadima dolazimo do 2:0 golom N.Marića - napokon! Kraj poluvremena i odličan rezultat za naše. Drugi dio je ušao Babić koji je zamijenio Jelavića, ali naša igra ostaje ista, prijetimo bezopasnim domaćinima - koje vrlo lako čitamo u igri. Možda se ključni detalj dogodio u 65. Minuti kad Mihaljević gura N.Marića u 100% prigodu koji bježi obrani ali i golmanu i ostaje sam i kada su svi očekivali 3:0 naš napadač nije uspio ppstići pogodak. Tu se domaćin malo "digao" i krenuo na sve ili nipta i smanjuju na 1:2 u 67. minuti. Igra se totalno rasplamsala i to koristi Simeunović i bježi domaćoj obrani gdje ga ruši domaći stoper (udarac u glavu) ali sudac svira samo korner. Domaćin dugim loptama i preko bokova pokušava i na kraju uspjeva izjednačiti, a mi smo izlaskom Mihaljevića i N.Marića postali bezopasni prema naprijed što dovodi do potpunog preokreta 3:2 u 89.minuti. Ostaje žal dok ovo pišemo ali to je nogomet,velika šteta za velike promašaje ali vjerujemo da će nam se negdje vratiti - nadamo se već sljedeću nedjelju protiv GOŠKA.

25 views0 comments

Recent Posts

See All

ANCONA OPUZEN

BIMAL OPUZEN

POLJOTEHNA

1.png
2.png
4.png
5.png
as zabac.png
3.png

„AKO MENE MLADA NESTANE NERETVANAC MAJKO OSTAJE“