top of page

Preokret Splita nakon nestvarnih promašaja Plave Makinje!


Odličan ulazak u utakmicu naše ekipe i dobrom igrom stvaramo šansu za Marića i Marušića u samo razmaku od par minuta ali iako su bili neometani promašuju, velika šteta za naše. Domaćin kao da je iznenađen našom dobrom igrom te stvaramo novu priliku 1 na 1 kada se Mihaljević našao sa vratarom domaćih oči u oči ali i on ne pogađa. Odlično ga je uposlio Marić. Redaju se prilike naših i dalje ali sve do 35 minute kada se ponovno u šansi našao Marić ali nije pogodio ali iz kornera Medić pogađa za zasluženih 1:0 naše ekipe. Nismo stali i opasno prijetimo sa svih strana ali promašujemo doslovno - nemoguće šanse. Pribojavali smo se da domaćin ne izjednači ali konstantnim napadima dolazimo do 2:0 golom N.Marića - napokon! Kraj poluvremena i odličan rezultat za naše. Drugi dio je ušao Babić koji je zamijenio Jelavića, ali naša igra ostaje ista, prijetimo bezopasnim domaćinima - koje vrlo lako čitamo u igri. Možda se ključni detalj dogodio u 65. Minuti kad Mihaljević gura N.Marića u 100% prigodu koji bježi obrani ali i golmanu i ostaje sam i kada su svi očekivali 3:0 naš napadač nije uspio ppstići pogodak. Tu se domaćin malo "digao" i krenuo na sve ili nipta i smanjuju na 1:2 u 67. minuti. Igra se totalno rasplamsala i to koristi Simeunović i bježi domaćoj obrani gdje ga ruši domaći stoper (udarac u glavu) ali sudac svira samo korner. Domaćin dugim loptama i preko bokova pokušava i na kraju uspjeva izjednačiti, a mi smo izlaskom Mihaljevića i N.Marića postali bezopasni prema naprijed što dovodi do potpunog preokreta 3:2 u 89.minuti. Ostaje žal dok ovo pišemo ali to je nogomet,velika šteta za velike promašaje ali vjerujemo da će nam se negdje vratiti - nadamo se već sljedeću nedjelju protiv GOŠKA.

30 views0 comments

コメント


bottom of page