top of page

Prvotimac Plave Makinje potpisao za Hajduk Split!

Velika čast i zadovoljstvo nam je POTVRDITI da je naš igrač Stephen Chinedu potpisao trogodišnji ugovor sa najvećim hrvatskim klubom! Odlični napadač koji je ovu zimu došao iz Nigerije osvoji je našu publiku na Podvornici svojim igrama ali i sve mještane našega Mista svojim ponašanjem izvan terena. Iako mu je tek 19 godina iskreno se nadamo da će se već ovo ljeto izboriti za mjestu među prvotimce najdražeg nam kluba. Ovo je još jedan dokaz odličnog rada u našem klubu na svim razinama, bravo za sve! Nije mala stvar svake godine izbaciti nove Katiće, Menala, Lončara,.. a evo danas i Chinedua. Hvala za sve koji su vjerovali u naš sustav i našim ljudima u klubu od svih trenera u Akademiji pa sve do trenera naše prve momčadi i svih njegovih pomoćnika. Bez svih njih ovoga transfera ne bi bilo! Skidamo kapu! Svi oni koji nisu vjerovali u ovaj transfer i bavili se godinom (stoljećem) rođenja našega već sada bivšega igrača poručujemo da uzmu svoju Dicu i dovedu ih na Podvornicu i učlane u naš klub i da vide šta znači dobar odnos prema svima djeci i svim mladim igračima bili oni naši domaći iz Opuzena ili Podgradine, možda iz Neuma, Komarne, Širokog Brijega ili možda čak iz Nigerije. Svi su dobrodošli! A mi ćemo se i dalje truditi svim silama da bude i dalje najblja destinacija za mladoga igrača u cijeloj Dalmaciji! Više o svemu na najboljem web-u svih trećeligaša 3.HNL jug na linku: #Akademija #SamoPlavaMakinja #OdStoljeca7. #Chinedu #HajdukSplit

41 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page