top of page

U Mravince po dobar rezultat

Naša ekipa danas igra utakmicu 18. Kola 3HNL jug gdje ćemo ponovno u goste, a domaćin će nam biti HNK Sloga Mravinci.


Naš domaćin prošlo kolo i nastavak prvenstva otvorio je visokom domaćom pobjedom nad NK Uraniom rezultatom 3:0. Momčad sa najmanje primljenih zgoditaka u ligi – samo 15 u 18 kola, već 5 utakmica u nizu ne znaju za poraz u službenim utakmicama dok na domaćem terenu imaju 4 uzastopne pobjede i gledajući sve to – biti će nam jako teško gostovanje.

Našoj ekipi se vraća kartonirani Stojčević tako da je treneru Proleti jedna briga manje i širina u momčadi što uvijek dobro dođe za ovakva gostovanja. Optimistični trebamo biti jer smo na vrućem terenu u Posedarju prošlo kolo pokazali kako možemo kvalitetno odigrati i na strani, samo malo više koncentracije u završnici ali i u obrani. Mladi smo i hrabri i vjerujemo da možemo napraviti dobar rezultat koji bi nas vinuo visoko na tablici.


I ovaj susret smo bez Mihaljevića (još jedna utakmica za odraditi).


Sudac utakmice će biti Mateo Erceg koji će prvi zvižduk označiti u 15:00h. Neka bude jedna fer utakmica pa neka pobjedi bolja momčad.


Sretno Plava Makinjo!
35 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page