top of page

ZAHTJEV ZA ISPRAVKOM OBJAVLJENE INFORMACIJE!

Nogometni klub NK Neretvanac Opuzen obavještava sve svoje navijače, članove i simpatizere ali i široku nogometnu javnost da smo poduzeli sve korake kako bismo zaštitili naš klub od netočnih informacija koje su danas objavljene na jednom portalu. Ukoliko demantij ne bude objavljen u što kraćem roku daljnje pravne korake u cilju zaštite naših prava potražiti putem nadležnog suda. Također bi ovim putem našem bivšem igraču Juri Pušiću zaželjeli brz oporavak.  Navodimo demantij u daljnjem tekstu: „Poštovani, dana 25. ožujka 2019. godine na internetskom portalu www.24sata.hr u rubrici „SPORT“ objavljen je članak naziva „Trener Zmaja: Pa nisam kreten da stavljam bolesnog igrača…“. Ovim putem, sukladno članku 40. Zakona o medijima kao zastupnici kluba NK Neretvanac Opuzen ljubazno Vas molimo da objavite ispravak netočne informacije, a kojom informacijom su povrijeđena prava osobnosti i interesi našeg kluba. Naime, u objavljenom članku trener Mario Svaguša navodi između ostalog kako je „bio trener u tom Neretvancu prošle godine i tamo liječničke preglede ovjerava veterinar! Ovdje u Blatu je sve uredno“. Navedenom izjavom koja je objavljena u Vašem dnevnom listu je narušen ugled i dobar glas koji prati naš nogometni klub te Vas ljubazno molimo da čim prije, a sukladno članku 41. Zakona o medijima objavite ispravak netočnih informacija, a sve kako slijedi dalje u tekstu: „Dana 25.03.2019. objavljen je članak naziva „Trener Zmaja: Pa nisam kreten da stavljam bolesnog igrača…“ ovim putem NK NERETVANAC OPUZEN zahtijeva ispravak netočno objavljenih informacija kojima su grubo povrijeđeni čast i dobar glas našeg nogometnog kluba. Sve liječničke preglede u našem klubu isključivo obavlja i ovjerava ovlaštena liječnica medicine rada.“ Unaprijed zahvaljujemo! Prilozi: Članska iskaznica g. Jure Pušića s ovjerom obavljenog zdravstvenog pregleda ovlaštenog liječnika medicine rada. Članak od dana 25.03.2019. godine naziva „Trener Zmaja: Pa nisam kreten da stavljam bolesnog igrača…“. S poštovanjem, „ U komentarima preslika pravovaljane iskaznice i ovjerom doktorice.
11 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page