Bravoooo Veprićiiii!!!

Danas je na našoj Podvornici odigrano juniorsko polufinale županijskog kupa i donijelo nam je još jedan derbi doline Neretve.

Nakon što smo izbacili  NK Neretva Metković u četvrtfinalu (2:1), danas smo imali se ipak morali potruditi malo više jer je zalog bio veliki finale kup-a!j

Uz vrlo dobru igru naših mladića na opuzenskoj ljepotici pao i Jadran Luka Ploče.

Regularni dio je završio rezultatom 1:1. Franić je doveo našu ekipu u vodstvo od 1:0 i to je bio rezultat na poluvremenu. Gosti izjednačuju u posljednjih 10ak minuta susreta.

Nakon regularnog dijela pristupilo se izvođenju kaznenih udaraca. Lutrija kao uvijek ali ovoga puta sreća je na našoj strani! Za  veeeliko finale!!

Za našu ekipu su pogađali redom Puljić,Borovčanin,Bubalo,Ajduk i Franić! Napetost je bila na vrhuncu jer je Popović obranio posljednji udarac Jadranovog Ćavara i Plavi slave ulazak u finale. Oduševljenje na tribinama!

Finale koje je prava poslastica ali i poziv našim navijačima da podrže opuzensku mladost, a protivnik će biti  Gošk Dubrovnik u Opuzenu!