Hrabra igra u Hrvacama i bod putuje u Opuzen!

Dobro odigrana utakmica danas u Hrvacama protiv istoimenog domaćina gdje smo imali više od igre u zaostaloj utakmici 16 kola 3.HNL jug.👈

Prvo poluvrijeme smo dobro stajali na terenu ali nismo uspjeli iskoristi sve prilike. Napomenimo da su danas debitirali Uche i Chinedu koji su pokazali da će biti velika pojačanja.

Drugo poluvrijeme bolje otvaraju gosti koji u 50. minuti preko Ferića stižu u vodstvo. Nismo se predali i nagrada stiže u 58. minuti kada iz gužve pogađa kapetan Deak mada se isprva mislilo da je Vasilj ⚽. Nakon našega gola ponovno stvaramo prilike ali ne uspijevamo preokrenuti rezultat. U 80. minuti Jelavić zbog prigovora (?) dobiva drugi žut/ crveni karton. Uz čvrstu igru do kraja utakmice nismo dopustili domaćinu da poentira i ostajemo neporaženi.

Čestitke igračima na borbenoj utakmici!👍👍

Sljedeće kolo nam donosi Jadran u Pločama, a utakmica će se odigrati u subotu u 15:00h.