Kući idemo bez bodova!

Danas smo gostovali na Lapadu i nažalost vraćamo se bez bodova. Iako smo odlično otvorili utakmicu i zgoditkom Dina Deaka već na samom otvaranju utakmice domaćin je vrlo brzo izjednačio. Sa bijele točke... U nastavku prvog poluvremena smo imali priliku povesti preko Chinedua, ali i Jelavić je vrlo dobrom šutirao na vrha 16 metara ali neprecizno kao i Babić nakon solidnog udarca. Zovko je ino odličan prodor pred samom kraju prvoga dijela ali nedostajala je završnica. Drugo poluvrijeme domaćin brzo dolazi do vodstva preko Pralasa dok konačni 3:1 postavlja Skaramuca na samom kraju utakmice. Sastav: Sastav: Kozina, Deak, Jelavic, Babic, Bubalo, Grbesic,Mašić, Mihaljević, Zovko, Memaj, Chinedu Klupa: Baždarić, Popić, Borovčanin, Jelavic M., Sršen Sljedeće kolo igramo doma protiv RNK Splita koji je danas u domaćoj utakmici odigrao 0:0 sa Junakom iz Sinja.