Kući ipak bez bodova

Iako smo imali sve u svojim rukama vraćamo se kući poraženi.

Vodili smo 3:2 ali kobna je bila 4.minuta sudačke nadoknade kada primamo gol nakon prekida.

BŠK Zmaj je vodio u prvom poluvremenu s 1:0 te 2:1, a u nastavku je stizao prednost naše ekipe od 3:2, i uspio ne samo stići, već i prestići. Poveli smo u 71. minuti pogotkom Domagoja Marušića. Blatski 'crveni' su na 3:3 izjednačili u 79. minuti pogotkom Domagoja Zovka (lani igrao kod nas), a do pobjede su domaćini stigli u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Nemanja Šešlija je bio igrač kojeg su domaći slavili.

Nakon prvih 45 minuta je bilo 2:2. Dean Borovčanin je pogađao u 12. minuti za 1:0 vodstvo domaćina te za 2:1 u 24. minuti. Neretvanac je na 1:1 izjednačio u 13. minuti (Nikola Marić), a na 2:2 u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela (Borna Proleta).

Sljedeće kolo nam donosi doma utakmicu protiv Hrvaca.