Mlađe kategorije uspješne

Današnja dva sraza protiv vječiti rivala iz Metkovića donio je zanimljive dvoboje Prvi su na teren izašli mlađi pioniri koji su napadački bili vrlo uvjerljivi i golovima Crnjca u 11.min, Druzijanića u 22.min te Prskala u 40. i Zelenike u 55. minuti uvjerljivo nadigrali mlade metkovske nade rezultatom 4:1 Nakon njih na red su došli i juniori koji su zapucali i jedanaesterac u prvom poluvremenu kod rezultata 0:0 ali uspjeli su povesti golom Tutavca u 34. minuti. Neretva preokreće rezultata ali su se (pre)rano počeli veseliti jer Vrljicak golom u trećoj sudačkoj nadoknadi donosi poravnanje rezultata. Napomenimo da se u juniorskoj utakmici povrijedio uvijek borbeni Paulo Sršen koji je zavšio na Hitnoj 📷 Sa našim Paulom je sada sve u redu i kako je sam rekao jedva čeka sljedeću utakmicu! Bravo Paulo