Neretvančeva mladost odličnom igrom svladala goste!

Jako bitna utakmica za našu momčad danas u Opuzenu i slavimo veliku pobjedu. Slađa ako znamo da smo danas imali čak 13 prvotimaca u službenom zapisniku koji su mlađi od 21 godine, tri juniora su bili u prvih jedanaest dok je 6 juniora bilo na terenu od 80. minute i dali svoj doprinos u pobjedi visokih 4:1!📷📷 Sastav: Baždarić, Babić, Bubalo, Krtalić , Čolak, Uche, Mašić, Mihaljević (84. Borovčanin), Vasilj (82. Vrljičak), Chinedu, Zovko (72. Popić). Klupa: Kozina, Popić, Srsen, Borovčanin, Puljić, Šunjic ,Vrljičak. U otvaranju utakmice se odmah vidjelo da je pristup „pravi“ i nakon 2-3 odlične šanse mrežu gostujućeg vratara para Chinedu. Odlično je Zovko ubacio, a Chinedu iz voleja efektno pogađa. Nije se slavlje ni primirilo gosti lijepom akcijom izjednačavaju na 1:1 i s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme iako smo imali par vrlo izglednih prilika za ponovno vodstvo. Čim je nastavak počeo priliku propušta Vasilj ali u 47. minuti naš najbolji golgeter donosi prednost i na semaforu je 2:1! Nakon novoga vodstva obrana je bila na visina zadatka na čelu sa Čolakom i gostima nisu dali priliku da izjednače. 📷 Brzim protokom lopte stvaramo nove šanse, a do novog pogotka se čeka sve do 69. minute kada Chinedu postiže svoj drugi pogodak. Nakon toga gosti kreću po smanjenje rezultata što ostavlja dosta prostora našoj momčadi i baš iz jedne takve akcije te nakon odbijene lopte Mašić pogađa sa vrha 16. metara što je bio i konačan rezultat utakmice 4:1!📷📷 Pobjeda veseli i igrače i navijače što se moglo vidjeti nakon posljednjeg sučevog zvižduka. Bravo Plavi