NK Široki Brijeg : NK Neretvanac 4:1(2:0)

Updated: Jan 21, 2019

Prva utakmica u novoj godini donijela nam je susret protiv naših sportskih partnera i velikih prijatelja iz Širokog Brijega. Susret u dvoboju gdje su treneri dali šansu svim igračima završen je rezultatom 4:1 za naše domaćine. Prvo poluvrijeme je donijelo terensku inicijativu domaćina koji su poveli pogotkom Petrovića na asistenciju Babića, a igrala se 32. minuta susreta. Nakon toga izjednačena igra na sredini terena nogometnog centra „Musa-Karačić“. Pred sam kraj poluvremena Popović povećava vodstvo na 2:0 na asistenciju Markovića. Imali smo par prilika ali nisu u prvom poluvremenu uspjeli zatresti suparničku mrežu. Drugo poluvrijeme imamo par dobrih šansi ali Bilobrk odlično brani. Kazna za promašaje dolazi u 59. minuti kada Marušić povećava na 3:0! Nakon toga u 73.minuti „domaći“ Grbešić smanjuje na 3:1. Do kraja utakmice je bilo šansi na obje strane, a gosti postavljaju konačnih 4:1 preko Bagarića. Sve u svemu odlična provjera na našu momčad koja je danas nastupila bez Vasilja i Babića. Uvijek je lijepo doći u Široki Brijeg, a tako je bilo i ovoga puta. Hvala našim domaćinima na fer igri i puno sreće u nastavku prvenstva!