Plavi poveli pa izgubili 2:0

Plavi poraženi u Dubrovniku nakon tvrde utakmice gdje su golovi pali u posljednjih pet minuta.

NKGOSK NKNeretvanac 2:0 (0:0)

Sastav: Susac, Brekalo, Proleta, Čolak (Banović), Deak, Žulj, B. Jelavic (Stanić), Marušić, Bubalo, Vukoja, Prskalo (Popić).

Klupa: Butigan, Srsen, Banovic, Tutavac, Maric, Stanic, Popić.

Prvi dio dosta kornera za naše (8) gdje prijetimo ali nismo uspjeli postići zgoditak. Imali smo i šansu iz slobodnog udarca sa nekih 28 metara ali udarac završava u obrambenom zidu. Domaćin prijeti iz kontri ali Sušac na mjestu.

Drugi dio trener domaćina nezadovoljan igrom svoje momčadi radi dvije izmjene ali i dalje gledamo tvrdu utakmicu. Dobar slobodnjak domaćina koji su pokušali preko Žile ali preko gola.

Ključni detalj utakmice dogodio se u 81.minuti kada dolazimo u vodstvo preko Vukoje ali glavni sudac Zec poništava gol (pomoćni nije dizao zastavicu!). Vjerujemo da će snimka pokazati o čemu se radilo jer je sa tribina sve izgledalo regularno.

U samom finišu utakmice domaćin postiže dva gola preko Kovačića i Topuzovića i slavi 2:0.

Sljedeće kolo igramo protiv Primorca na našoj Podvornici.