Plavi prosuli 2:0 i ispali na penale!

NKNeretvanac : NKNeretva 2:2(5:6 penali] Prskalo 10’min,17’min

Kup utakmica i derbi sa našim rivalima iz Metkovića donio nam je uzbudljiv susret iako se iz prvoga poluvremena nije slutilo sa će biti tako.

Sastav: Susac, Žulj, Deak, Dzida, Proleta, Stanic, Vukoja, Mihaljević, Marušić, Prskalo , Bubalo.

Klupa: Butigan, Popić, Banovic, Maric,Brekalo, M. Jelavic

Prvi dio dobra igra naših gdje smo golovima raspoloženog Prskala vodili 2:0. Gosti nisu opasno prijetili.

Drugi dio previše propuštenih šansi i gol iz prekida Neretve za smanjenje rezultat na 2:1.

Imali smo jako puno prilika ali golman Kozina je drugi dio vrlo dobro branio za goste. Imao je Bubalo sve u svojim nogama i matnu poziciju ali previše je oklijevao. Kazna nas ne stigla u 90.minuti kada gosti ponovno nakon prekida i iz guzve poravnavaju na 2:2.

Lutrija kazneni udaraca pripala je gostima iz Metkovića koji su se plasirali u finale kupa Doline Neretve.

Sljedeci susreta igramo sa GOSK Dubrovnik u subotu na Lapadu.