Podjela bodova u Pločama!

Uvijek zanimljivi nogometni sraz dva neretvanska trećeligaša završio je podjelom bodova i s obzirom na viđeno mogli bismo reći da smo „izgubili“ dva boda. Početak utakmice pripao je domaćinima koji već u 4. minuti glavom svladavaju Baždarića ali to nije previše omelo naše igrače koji su odlučno krenuli prema izjednačenju. Niti jako jugo niti loš teren nijeodmoglo našim igračima koliko neke druge stvari kojima definitivno nije mjesto u sportu. Čemu, kako i zašto – ne znamo. Usprkos svemu dolazimo do izjednačenja u 43. minuti nakon prefektnog centaršuta Grbešića koji pogađa Vasilja u „trepavicu“, a naš najbolji golgeter para mrežu glavom. Veliko veselje na tribinama koje su ispunili naši navijači. Nakon toga naša bolja igra i dobar ulazak u drugo poluvrijeme i onda…. 50. minuta - teatralan pad unutar 16. metara jednog domaćeg igrača i sudac pokazuje na 11m.! I ne samo to u gužvi koja je nastala zbog te odluke i naguravanja Odak dobiva direktan crveni karton. Ali u sportu nije sve tako jednostavno tako ni zabiti sa bijele točke – Vice Baždarić pokazao je sve svoje kvalitete! To je dalo vjetar u leđa plavima ali onaj drugi „vjetar“ bio je danas na visini „zadatka“ i utakmica je završila 1:1! Čestitke našim igračima na borbi i unatoč svemu ne možemo biti zadovoljni osvojenim bodom s obzirom na prikazanu igru. Sljedeći prvenstveni susret igramo sa Croatiom na Podvornici u nedjelju u 15:30h, ali prije toga imamo kup sa Gusarom u Kominu u srijedu.