Poraz Plavih u Biogradu!

Naša kombinirana momčad doživjela je poraz u Biogradu NM od domaćeg Primorca rezultatom 4:0. Prvo poluvrijeme je bilo izjednačeno sve do 15. Minute kada Petković prolazi dva naša igrača i odlično dodaje Paponji koji dodaje Blatančiću kojem nije bilo teško zabiti za 1:0. U 26. minuti domaći su udvostručili prednost preko Petkovića udvostručuju prednost, a nakon toga dosta bolja igra naših ali bez konkretne završnice. Rezultatom 2:0 se otišlo na odmor. Drugi dio izjednačena igra sa obostrano slabim završnicama sve do 87. minute kada Blataničić, a zatim u sudačkoj nadoknadi Klarin zabijaju za konačnih 4:0. Čestitke domaćinima na pobjedi do nekih sljedećih naših susreta. Sljedeće kolo nam donosi veliki derbi popularni EL Clascio kada gostujemo u Metkoviću. Sastav: Kozina, Čolak , Deak , Mašić, (od 61. Puljić), Vrljičak (od 61. Mihaljević), Memaj, M. Jelavić,, B. Jelavić, Odak (od 84. Kvesić), Bubalo, Chinedu. Klupa: Baždarić, Mihaljević, Kvesić, Puljić, A. Bubalo.