Prvaci suvereno kroz Bašku Vodu

Naša momčad opravdala je status favorita u današnjoj utakmicu gdje smo odličnom igrom u drugom dijelu nošeni navijanjem naših 50ak navijača svladali domaću NK Uraniu rezultatom 3:0!

#NKUrania vs #NKNeretvanac (0:0) 0:3 Topic, Čuljak

Sastav: Dizdar(v), Deak, Taslak, Stojcevic( 56’ Buljan), Cepo, Popić(56’ Mihaljević), Bacic(78’ N.Cepo), Valincic, Herceg, Woomin(56’ Topic ), Sesar(72’ Čuljak ).

Klupa: Katic, Buljan, Topic, N. Cepo, Čuljak, Bosnjak, Mihaljević.

Trener: Goran Proleta

Prvo poluvrijeme na teškom terenu u Baškoj Vodi proteklo je u našoj dominaciji posjeda lopte ali bez nekih osobitih prilka gdje nam je nedostajalo rješenja u ofenzivnom dijelu. Najbolju šansu poluvremena propustio je Sesar kada je glavom pogodio prečku u 44.minuti susreta. Domaćini bez pravnoga udarca.

Drugi dio puno bolji, dapače furiozan i to od 56’ minute kada trener Goran Proleta radi trostruku izmjenu ulaskom Mihaljevića, Topića i Buljana sto je susret odvelo na našu stranu.

Brža igra i opasniji po gol sto dolazi na naplatu u 58’ minuti kada Topic odlično pogađa!

Nakon gola stisnuli smo domaćina i već imali 2:0 preko Čuljak, a igrala se 74’ minuta. Vrlo dobra igra nagrađena je još jednim golom Topića u 82’minuti.

Veliko slavlje na kraju naše ekipe uz navijački poziv svima na gostovanje u Metkoviću u subotu.