top of page

Veprići izbacili Neretvu u !

Naši juniori prošli dalje u Kupu pobjedom protiv vječiti rivala iz NK Neretva Metković rezultatom 2:1 Utakmica borbena, puna tenzija, preokreta, crveni kartona sve šta derbi Doline uvijek donese ali sve u svemu jako zanimljiv današnji dvoboj. Poveli su gosti golom Obradovića u 16. minuti susreta ali nakon gola Plava Makinja zagospodarila je terenom i već u prvom poluvremenu golovima Franića u 29. minuti i Memaja u 38. radi preokret i na poluvrijeme se odlazi rezultatom 2:1. Zasluženo. Drugo poluvrijeme vrlo nervozno, dosta startova ali i crveni karton. Najprije u 68. minuti kada danas odlični Popić zarađuje crveni karton ali i Vištica iz Neretve. Ostatak utakmice šanse na obje strane, dok mi ostajemo sa 9 igrača kada zbog drugog žutog kartona igru napušta Filip Dadić. Čestitke našim mladićima dok gostima više sreće u kupu dogodine.