Veprići nadigrali Primorac u obje kategorije!

Jučer su odigrane dvije utakmice naše Akademije protiv gostiju iz Biograda i u obje kategorije smo zasluženo i uvjerljivo slavili. Riječ je o zaostalim utakmicama 10.kola 2.NL središte Split. #NKNeretvanac: #NKPrimorac (juniori) 3:1 (2:1) Naši juniori pokazali su vrlo dobru igru u zanimljivom susretu koje su bolje otvorili naši i golovima Ajduka u 22. minuti i Maria Tutavca u 28. minuti smo imali velikih 2:0. Gosti se bude i smanjuje golom Deura smanjuje na 2:1 što je bio i rezultat poluvremena. Treba naglasiti i obranjeni kazneni udarac našega golmana Popovića. Drugi dio smo povisili na 3:1 preko Kešine u 82.minuti i utakmicu rutinirano priveli kraju. Bravo za naše juniore i čestitke na novoj pobjedi. Juniori se nalaze trenutno na 10.mjestu, a priliku za nove bodove imamo već protiv Kamena s kojim igramo sljedeće kolo. Najbolji strijelac juniora je Tutavac sa 4 postignuta zgoditka. #NKNeretvanac: #NKPrimorac (mlađi pioniri) 2:1 (1:1) Nova pobjeda i mlađih pionira koji su preokrenuli vodstvo gostiju iz 39.minute kada nas je šokirao Milačić. Ali u 45.minuti stvari na "svoje" mjesto vraća Grljušić Roko, a totalni preokret donosi Roko Dugandžić i utakmica završava sa 2:1. Bravo i za mlađe pionire i trenera! Ovom pobjedom naši veprići su zadržali 4. Poziciju sa zaostatkom za vodećim Trogirom 5 bodova. Najbolji strijelac ove naše selekcije je Roko Dugandžić sa 9 golova ali treba naglasiti da ga u stopu prati Ivo Bjeliš sa 8 golova. Bravo za naše!