Veprići polovični protiv Vodica

Danas je na zahtjev domaćina unaprijed odigrano 14.kolo 2.NL SREDIŠTE SPLIT (unaprijed) gdje su se naše dvoje ekipe susrele sa vršnjacima iz Vodica.

#NKVodice : #NKNeretvanac 0:2 (0:1) (mlađi pioniri)

Naša vrlo dobra generacija mlađih pionira svladala je Vodičane i nadigrala ih u svim segmentima. Našu puno bolju igru okrunili smo zgoditkom u 11.minuti , a strijelac je bio Daniel Prskalo. Početkom drugoga poluvremena konačan rezultat postavio je Roko Dugandžić.

Bravo za trenera Strinića i njegove pulenove. Samo tako nastavite dalje!

#NKVodice : #NKNeretvanac 4:0 (1:0) (juniori)

Naši juniori doživjeli su poraz od domaćina iako su se dobro držali prvo poluvrijeme koje je proteklo u izjednačenoj igri ali se ipak na poluvrijeme odlazi sa vodstvom domaćina sa 1:0 strijelac Ivić. Drugi dio pred kraj susreta domaćin zabija dva gola i zasluženo slavi.

Ovom porazom naši juniori ostali su na 9.poziciji dok su Vodice ovom pobjedom zasjele na čelo ljestvice.

Valja napomenuti da nije igrao Prović zbog crvenoga kartona iz prošle utakmice.