Veprići su gostovali kod Kamena

Za vikend su odigrane dvije utakmice naše Akadmeije natjecanja 2.NL Središte SPLIT. Vremenske prilike nisu dozvolile odigravanje ostalih utakmica drugih uzrasta, a kako je teren bio težak na ova dva susreta govori inatpis na stranicama "legenda kaže kako je na jednoj od današnjih utakmica lopta išla po zemlji više od 4 metra pa tek ona zaapela u blatu..". #NKKamen : #NKNeretvanac (juniori) 2:2 (1:0) Bolje su susret otvorili domaćini i golom iz 32.minute vode 1:0, strijelac Lučić. Drugi dio također bolje otvaraju domaćini i vode 2:0, a strijelac je isti Lučić. Nakon toga naši ubacuju u brzinu više i prvo preko Franičevića smanjuju na 2:1 u 60.minuti, a 15 minuta kasnije izjednačenje nam donosi Lovre Kešina. Bravo za juniore koji su pokazali karakter i po teškome terenu uzeli bod. Valja pripomenuti kako smo od 85.minute igrali sa igračem manje zbog crvenog kartona našega Provića (drugi žuti). Juniori su na tablici sada zauzeli 8.mjesto sa 12 bodova. #NKKamen : #NKNeretvanac (mlađi pioniri) 3:0 (1:0) Naši mlađi pioniri doživjeli su poraz. Već su od 5.minute gubili 1:0 i nismo uspjeli nikako se prilagoditi na teren i domaćini su poveli u 34.minuti 2:0. Do kraja smo primili još jedan gol i ukupno kraj 3:0. Na tablici smo zadržali drugu poziciju sa zaostatkom za Trogirom 5 bodova